Kurtlar Vadisi Pusuda işler karışık

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 11:09

0

Kurtlar Vadisi fanatikleri şaşkın.. Dizinin akibeti bilinmiyor. Bu akşam yeni bölüm bekleyenler hüsrana uğradı.


KURTLARVADİSİFANCLUB- Kurtlar Vadisi kanal mı değiştiriyor? Bu sorunun cevabını kimse bilmiyor. Ne kanal yöneticileri ne de dizinin yapımcıları.. Ortada belirsiz bir durumun olduğu kesin.. Yeni bölüm bekleyen dizi fanatikleri, hayal kırıklığına uğradı. Geçen haftaki bölümün tekrarı bu akşam ekranlarda olacak.. Televizyon yöneticilerinin dizi yapımcılarından yüzde 30 indirim isteği belli ki memnun etmemiş.. Kulislerden yansıyanlara göre yeni bölümün verilmemesi Show TV'yi protesto amacı taşıyor. 'atv ile anlaştılar' söylentileri üzerine dizinin senaristi Bahadır Özdener'in açıklaması, kanal değişikliğine açık kapı bırakacak türden.. "Ocak ayına kadar gündemlerinde böyle bir şey yok" diyor, ama sonrasını söylemiyor. Görünen o ki önümüzdeki aylar sürpriz gelişmelere gebe..Bir diğer tuhaflık ise Pana Filmin internet sitesinde yaşanıyor. Şirketin sitesine 3 gündür erişilemiyor. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu'nun resmi web sayfasına da ulaşılamıyor.

Polat'a özel koltuk

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 11:04

0Kurtlar Vadisi dizisinde kısa süre sonra bir koltuk göreceğiz. İsmi Banzai ve Japonca'da "Çok yaşa" anlamında.


7’den 70’e hemen her yaş grubundan milyonlarca insanı ekrana bağlayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin dekorları için çok titiz bir çalışma yürütülüyor. Yakında Polat Alemdar'ı çok özel bir teknolojik koltukta göreceğiz.
Dizideki mekanların büro malzemelerini temin eden İstanbul ve Trakya Bölgesi Bürosit ve Kenzel Genel Distribütörü Tam Ofis, ürünlerin Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin önemli bir tedarikçisi durumunda. Televizyon Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Ersin Evinç, dizinin müdavimleri için bazı tüyolar veriyor.
Evinç’in anlattıklarına göre dizinin ilerleyen bölümlerinde önemli sahneler var ve çeşitli nedenlerle tahrip olacak olan mekanlar yeni tasarım mobilyalarla ve büro ekipmanları ile değiştirilecek.


İŞTE POLAT ALEMDAR’IN ÖZEL KOLTUĞU
Dizinin kahramanı Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar için çok özel bir koltuk hazırlandı.. İnsanın kemik yapısına göre her tarafı oynayabilen bir koltuk bu. İsmi Banzai ve Japonca’da ’Çok Yaşa’ anlamına geliyor. Polat Alemdar’ın bir kaç bölüm sonra bu özel koltuğa oturacak.


POLAT ALEMDAR’A TEKNOLOJİ OFİSİ
Polat Alemdar, Banzai isimli koltuğu kendisi için oluşturulacak yeni teknoloji odasında kullanacak. Peki bu oda ne işe yarayacak?
Dizinin müdavimleri bu sorunun yanıtı için biraz beklemek zorunda. Dizinin yeni bölümlerinde dekorların biraz daha modernleştiği gözlenebilir, özellikle koltukların farklı tarzları izleyicinin dikkatinden kaçmayacak.


İSKENDER’İN KOLTUĞU MEŞHUR OLDU
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin müdavimlerinin unutamadığı sahnelerden birisi de İskender Büyük’ün geçen sezon son 2 bölümde Polat Alemdar’ı mekanına getirttiği sahneydi. O sahnede İskender Büyük’ün oturduğu koltuk bir hayli meşhur olmuş.
Tam Ofis’in ortaklarından Ersin Evinç, "O koltuğun ismi artık İskender Büyük koltuğu oldu ve bizi arayanlar o koltuktan almak istiyorlar" diyor.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Derin Şifreli Kitabı

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 14:28

0

Bir dizi ve o dizide işlenen bir kitap... Yazarları çok önemli 2 sima. Bu kitap "derin bir oyunu" bozmak için mi yayınlandı? Kurtlar Vadisi'nin misyonu ne? Tutkun Akbaş'dan ilginç bir analiz...

Kurtlar Vadisi Türkiye'nin, stratejik yol haritasına dair "vizyon çizen" neredeyse tek "think-tank merkezi" işlevi görüyor bu dizi. Stratejik araştırma merkezleri ne iş yapar sizce? Senaryo yazar. 10, 20 ve hata 30 yıl sonrasını görür, "projeksiyon" yapar. Türkiye'de de think-tank'lerin yerine bu işleri Kurtlar Vadisi yapar oldu!

En son izlediğimiz 44. bölümde önümüze konan mesajı izlediniz. Şifrenin adı, "Erdoğan Operasyonu." İskender Büyük'ün elinden düşürmediği bu kitaba salt bir "kitap reklamı" olarak bakanlar, Kurtlar Vadisi'ndeki en önemli "anahtar kelime"yi ya da "password"u ıs

Kurtlar Vadisi'ne konu
olan kitapta eski MİT'çi
Kaynak'ın imzası var.
kalamış demektir.

Nedir peki bu "Erdoğan Operasyonu" kitabının esbab-ı mucibesi?
Şifreler şifreleri doğuruyor, gelin hep birlikte bunun perde arkasına b
ir göz atalım. "Erdoğan Operasyonu" kitabı birkaç ay evvel piyasaya çıktı. Kim bastı? Timaş Yayınları. Hem "muhafazakar" hem de "demokrat" bir yayınevi. Tıpkı AKP'nin kendini tanımladığı "muhafazakar demokrat" kimlik gibi...

Kitabı kim yazdı?
İki isim. İkisi de çok önemli isim. Biri eski MİT mensubu Mahir Kaynak. Diğeri Kurtlar Vadisi yapımcılarıyla aynı dergahtan feyz alan, "ağabey" Ömer Lütfi Mete.

Kitapta ne anlatılıyor?

Aslında Kurtlar Vadisi'nin yapmaya çalıştığı şeyin ta kendisi anlatılıyor… "Misyon" aynı. Ortada bir senaryo var. Artık küresel dünyada psikolojik savaş diye bir kavram varsa savaşın silahları da senaryolar oldu. İşte Ömer Lütfi Mete ile Mahir Kaynak da bir senaryo üzerinden bu kitabı yazdılar. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yapılacak bir darbe girişiminden söz ediyor kitap.

Gelin önce bu kitaptaki senaryolara biraz daha yakından bakalım. Kurtlar Vadisi ekibinin çok önemsediği Ömer Lütfi Mete'nin Mahir Kaynak'la ortak yazdığı kitapta, "Türkiye'ye, özellikle dış politika alanında yön tayin etme amaçlı bir operasyon uygulandığı" tezinin üzerinden olası ihtimaller sıralanıyor Bunlardan en dikkat çekeni, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve ekibinin tasfiyesi" iddiası. İşte kitaptaki senaryolardan birkaçı:

SENARYO 1- Bugün iki düşman gibi görünen ABD ve Rusya perde arkasında yeni bir denge politikası kurmak için anlaştılar. Türkiye'nin bu yeni düzende hangi safta yer alacağını konuşmamız lazım. Çünkü bu yeni süreç,Türkiye'de büyük dönüşümlere sebep olacak.

Bu kitap gizli bir oyunu
mu bozuyor? İçindeki
şifreler neler?

TASFİYE- Yeni süreçte Erdoğan ve ekibi tasfiye edilecek fakat yine bu partideki bir grup isim iktidara gelecektir. Yeni lider orduyla kavga etmeyen, eşinin başı açık ama başörtüsünü serbest bırakacak, Kürt değil ama Kürtlerle çatışmayan biri olacak…

SENARYO 2- Gül ve Erdoğan arasındaki ayrılık, Türkiye'nin stratejik müttefikinin hangi güç olacağı konusundaki görüş farklılığından kaynaklanıyor. Meselâ Gül, İngiltere ile ittifak kurmak isterken, Erdoğan ABD'yi tercih ediyor olabilir. İngiltere Kraliçesi'nin ziyaretini böyle değerlendirmek gerekir.

GÜL'ÜN ADAMI GELEBİLİR- Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesiyle, aslında başbakan olmasının önüne geçmek istediler. Şimdi süreç tersinden işliyor. Bu kez iktidara, Gül'ün uyguladığı politikaları takip edecek bir isim geçebilir…

Yeni sezonla birlikte Kurtlar Vadisi, Türkiye'de yaşanan "yapısal dönüşümü" işliyor. Artık dizinin odağında bu değişimin yarattığı çatışma ve yansımaları var. Devlete yön vermeye çalışan uluslararası ve özellikle de ABD-İsrail bağlantılı derin bir yapı ile bunu yok etmeye "adanmış" başka bir derin yapının savaşı…

Peki Kurtlar Vadisi bu operasyonun neresinde?
En önemlisi Kurtlar Vadisi'nde devlet ortada yok! Hiç de olmadı. Devlet Polat Alemdar'ın ta kendisi çünkü! Şifre çözücü izleyici işte bu yüzden ısrarla Polat Alemdar'ın nerde durduğuna odaklandı.

Türkiye'nin "de facto" gerçekliği düşünülürse, Kurtlar Vadisi bir "oyunbozan" rolüne mi soyundu? Birilerinin oyunu bozulacak? Kurtlar Vadisi yeni bir "darbeyi" önleyecek anlaşılan. Bize de, "Umarız demokrasi kazanır" demekten gayri bir söz söylemek düşmüyor bu durumda...

Kitapla ilgili diğer detaylar.

Kurtlar Vadisi Pusu transfer olmuyor

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 05:06

0

Kurtlar Vadisi'nin ATV'ye transfer söylentilerini Sina Koloğlu aydınlattı.

Show TV'den ATV'ye geçeceği öne sürülen "Kurtlar Vadisi"nin hali hazırda öyle bir transferi söz konusu değil.

Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu Kurtlar Vadisi'nin Atv geçme söylentilerinin asılsız olduğunu yazdı; "Senarist Bahadır Özener ile konuştum. Show TV ile bu kriz dönemini en az zararla atlatabileceklerini konuştuklarını söyledi. Bahadır, ocak ayına kadar en azından gündemlerinde böyle bir durumun olmadığını da sözlerine ekledi."

Kurtlar Vadisi Pusu Full 50.Bölüm

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 15:09

0
Kurtlar Vadisi'ndeki yeni şifre

Posted by edacikk | Posted in , , , , | Posted on 15:06

0


Dizi izleyiciye yeni bir şifre verdi: "Erdoğan Operasyonu". Gelin hep birlikte bu şifreyi çözelim.

Kurtlar Vadisi'ni işte bu yüzden seviyoruz! Bakın karşımızda yeni bir şifre daha… Türkiye'nin, stratejik yol haritasına dair "vizyon çizen" neredeyse tek "think-tank merkezi" işlevi görüyor bu dizi. Stratejik araştırma merkezleri ne iş yapar sizce? Senaryo yazar. 10, 20 ve hatta 30 yıl sonrasını görür, "projeksiyon" yapar. Türkiye'de de think-tank'lerin yerine bu işleri Kurtlar Vadisi yapar oldu! En son izlediğimiz 44. bölümde önümüze konan mesajı izlediniz. Şifrenin adı, "Erdoğan Operasyonu." İskender Büyük'ün elinden düşürmediği bu kitaba salt bir "kitap reklamı" olarak bakanlar, Kurtlar Vadisi'ndeki en önemli "anahtar kelime"yi ya da "password"u ıskalamış demektir. Yani peşinen söyleyelim. Nedir peki bu "Erdoğan Operasyonu" kitabının esbab-ı mucibesi? Şifreler şifreleri doğuruyor, gelin hep birlikte bunun perde arkasına bir göz atalım. "Erdoğan Operasyonu" kitabı birkaç ay evvel piyasaya çıktı. Kim bastı? Timaş Yayınları. Hem "muhafazakar" hem de "demokrat" bir yayınevi. Tıpkı AKP'nin kendini tanımladığı "muhafazakar demokrat" kimlik gibi... Kitabı kim yazdı? İki isim. İkisi de çok önemli isim. Biri eski MİT mensubu Mahir Kaynak. Diğeri Kurtlar Vadisi yapımcılarıyla aynı dergahtan feyz alan, "ağabey" Ömer Lütfi Mete. Kitapta ne anlatılıyor? Aslında Kurtlar Vadisi'nin yapmaya çalıştığı şeyin ta kendisi anlatılıyor… "Misyon" aynı. Ortada bir senaryo var. Artık küresel dünyada psikolojik savaş diye bir kavram varsa savaşın silahları da senaryolar oldu. İşte Ömer Lütfi Mete ile Mahir Kaynak da bir senaryo üzerinden bu kitabı yazdılar. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yapılacak bir darbe girişiminden söz ediyor kitap. Gelin önce bu kitaptaki senaryolara biraz daha yakından bakalım. Kurtlar Vadisi ekibinin çok önemsediği Ömer Lütfi Mete'nin Mahir Kaynak'la ortak yazdığı kitapta, "Türkiye'ye, özellikle dış politika alanında yön tayin etme amaçlı bir operasyon uygulandığı" tezinin üzerinden olası ihtimaller sıralanıyor Bunlardan en dikkat çekeni, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve ekibinin tasfiyesi" iddiası. İşte kitaptaki senaryolardan birkaçı: - Bugün iki düşman gibi görünen ABD ve Rusya perde arkasında yeni bir denge politikası kurmak için anlaştılar. Türkiye'nin bu yeni düzende hangi safta yer alacağını konuşmamız lazım. Çünkü bu yeni süreç,Türkiye'de büyük dönüşümlere sebep olacak. - Yeni süreçte Erdoğan ve ekibi tasfiye edilecek fakat yine bu partideki bir grup isim iktidara gelecektir. Yeni lider orduyla kavga etmeyen, eşinin başı açık ama başörtüsünü serbest bırakacak, Kürt değil ama Kürtlerle çatışmayan biri olacak… - Gül ve Erdoğan arasındaki ayrılık, Türkiye'nin stratejik müttefikinin hangi güç olacağı konusundaki görüş farklılığından kaynaklanıyor. Meselâ Gül, İngiltere ile ittifak kurmak isterken, Erdoğan ABD'yi tercih ediyor olabilir. İngiltere Kraliçesi'nin ziyaretini böyle değerlendirmek gerekir. - Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesiyle, aslında başbakan olmasının önüne geçmek istediler. Şimdi süreç tersinden işliyor. Bu kez iktidara, Gül'ün uyguladığı politikaları takip edecek bir isim geçebilir… Yeni sezonla birlikte Kurtlar Vadisi, Türkiye'de yaşanan "yapısal dönüşümü" işliyor. Artık dizinin odağında bu değişimin yarattığı çatışma ve yansımaları var. Devlete yön vermeye çalışan uluslararası ve özellikle de ABD-İsrail bağlantılı derin bir yapı ile bunu yok etmeye "adanmış" başka bir derin yapının savaşı… Perşembe günü izlediğimiz bölümde bu çatışmayı daha bir net izledik. İskender Büyük tahmin etmediği bir engelle karşılaştı. Hem de hiç beklemediği bir yerden yedi darbeyi. Artık Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki tayin ve terfi mekanizmasına etki edemeyecek olduğu gerçeğiyle karşılaştı. Onun lideri olduğu yapı "veto yedi". Paşa tarafını belli etti. Asker tasfiye mekanizmasını işletti. Paşa suikasttan de kurtuldu. Sanki biz bu sahneleri görmüştük değil mi? Çember herkes için daralıyor. Polat Alemdar belli ki kurtuluyor. İskender Büyük Polat'ın adamlarının elinden kaçtı. Şimdi İskender Büyük, "Erdoğan Operasyonu" kitabını okuyor. Bu kitap olası bir darbeyi anlatıyor. Askeri darbe değil tabi anlatılan. Bir tasfiye süreci. Başbakan Erdoğan küresel birtakım güçlerin hedefinde kitaba göre. Peki Kurtlar Vadisi bu operasyonun neresinde? En önemlisi Kurtlar Vadisi'nde devlet ortada yok! Hiç de olmadı. Devlet Polat Alemdar'ın ta kendisi çünkü! Şifre çözücü izleyici işte bu yüzden ısrarla Polat Alemdar'ın nerde durduğuna odaklandı. Türkiye'nin "de facto" gerçekliği düşünülürse, Kurtlar Vadisi bir "oyunbozan" rolüne mi soyundu? Birilerinin oyunu bozulacak? Kurtlar Vadisi yeni bir "darbeyi" önleyecek anlaşılan. Bize de, "Umarız demokrasi kazanır" demekten gayri bir söz söylemek düşmüyor bu durumda…

Kurtlar Vadisi Pusu 44. BÖLÜM

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 16:07

0

Kurtlar Vadisi Pusu 44. BÖLÜM

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


Kurtlar Vadisi Pusu 44.Bölüm Fragmanı

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 17:26

0

Kurtlar Vadisi Pusu 44.Bölüm Özeti ve Fotoğrafları

Posted by edacikk | Posted in , , , , | Posted on 16:29

0

Kurtlar Vadisi Pusu nefesleri kesecek 44. bölümüyle bu hafta izleyicileriyle buluşuyor. İskender’e bombalı saldırı yapmaya hazırlanan Memati’yi kim durduracak? Memati’nin Polat’a ulaşmak için yaptığı yeni plan ne olacak? Cezaevinde kendi üssünü kuran İskender’in rahatını kimler, nasıl kaçıracak? Cezaevinde çıkan isyan, kime hizmet edecek, kimin planlarını bozacak? İskender’in adamlarının akıl almaz işkence yöntemlerine direnen Polat Alemdar, kurtulmak için nasıl bir plan yapacak? Bu plan, Polat Alemdar’ı özgürlüğüne kavuşturabilecek mi? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, soluk soluğa izleyeceğiniz bir bölümle Perşembe akşamı Kurtlar Vadisi Pusu’da olacak.

Mematiyi Kim Durdurdu

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , , | Posted on 16:26

0

Kurtlar Vadisi Pusu’nun geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünün finalinde Memati, bombalı aracıyla İskender’e suikast düzenlemeye hazırlanırken biri tarafından durdurulmuştu.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak 44. bölümünde Memati’yi kimin durdurduğunu tüm izleyiciler öğrenecek.

Siz de heyecan dolu 44. bölüm öncesinde sitemizdeki ankete katılın…

42.Bölümün En Beğenilen Sahnesi

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , , | Posted on 11:37

0

Geçtiğimiz hafta sezona bomba gibi bir başlangıç yapan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 42. bölümünün en beğenilen sahnesi Polat’ın İskender’e kafa atıp adamlarını dağıttığı sahne oldu.www.kurtlarvadisi.com’da yapılan ankete 85.000 kişi katıldı. Oyların %45’ini alan Polat’ın İskender’e kafa atıp adamlarını dağıttığı sahne, 42. bölümün en beğenilen sahnesi seçildi. İskender tarafından kurulan pusuya düşen Polat Alemdar sonuna kadar direnmiş, elleri bağlı olduğu halde İskender’e kafa atarak adamlarına saldırmıştı. O sahneyi bir kez daha izlemek için tıklayınız

Kurtlar Yine Birinci

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 11:34

0

16 Ekim Perşembe akşamı, 43. bölümüyle izleyicisiyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, birinciliği bu hafta da kimseye kaptırmadı.
İşte Perşembe akşamlarının tartışmasız lideri olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesen 43. bölümünün ratingleri…
Kurtlar Vadisi Pusu, 43. bölümüyle genel izleyicide 17.20 izlenme oranı (rating), 45.30 izlenme payı (share) ile ve AB kategorisinde 16.00 izlenme oranı (rating), 40.60 izlenme payı (share) ile birinci oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünden hemen önce yayına giren özet bölümü ise genel izleyicide 7.40 izlenme oranı (rating), 17.90 izlenme payı (share) ile 3. olurken AB kategorisinde 7.00 izlenme oranı (rating), 17.10 izlenme payı (share) ile 5. olarak ilk beşteki yerini korudu..

Kurtlar Vadisi Pusu 43.Bölüm Full İzle

Posted by edacikk | Posted in | Posted on 05:50

0

Kurtlar Vadisi Pusu 43.Bölümünü aşağıdakilerden videolardan kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.İyi seyirler..

1.Kısım2.Kısım3.Kısım4.Kısım5.Kısım6.Kısım7.Kısım8.Kısım9.Kısım10.Kısım

Kurtlar Vadisi Pusu 44. Bolum Tahminleriniz

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 14:29

0

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta durağan bir seyir izledi.Aksiyon sahnelerine şahit olmadık.Son anda ise Memati bombalarla iskenderin üstüne ilerlerken önüne geçen kimdi? (Bence Ömer Baba) Kurtlar vadisi pusu 44. bölüm hakkındaki düşüncelerinizi ve gelecek bölüm hakkındaki tahminlerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.Yorum yapmak için alttaki devamını okuyunuz kısmından Yorum Yap butonuna basınız.

Kurtlar Vadisi Pusu 43.Bölüm Full

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 14:28

0

kurtlar vadisi pusu 43. bölümde ögreniceğimiz ilk bilinmeyen polatın nasıl uyuştulmaya çalışıldığı ve polatın bundan nasıl kurtulduğu nasıl çözümler ürettiği.

kurtlar vadisi pusu 43. bolum 2. parça

polatin bakıcıdı polatın yerinde olmak için çok hevesli adam dertli biraz
polat bişey planlıyor ama daha ne olduğu anlaşılmış değil
iskender polatı konuşturmakta karalı bu sefer bir doktor polatı konuşturmak için çalışacak...


kurtlar vadisinde heycan 5. kisim ile devam ediyor

kurtlar vadisinde askeri karakterler ilerleyen bölümlerde de kilit rol oynayacak gibi

yeni doktor polatı konuşturmayı başardı artık işler polat için çok zor.

kurtlar vadisi 43. bölüm 8. parça heycan devam ediyor...

iskender :mahkumum ömür boyu şeker hastalığına mahkumumkurtlar vadisi pusu 43 bölüm son parçamız. bu bölüm memati kim durdurdu sorusu ile bitti...
Muro-Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

Posted by edacikk | Posted in , , , , | Posted on 10:50

0

Kurtlar Vadisi Pusu’nun fenomen karakterlerinden Muro’nun maceralarının anlatıldığı Muro-Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filminin web sitesi bu akşam geniş açıklamalı olarak yayın hayatına giriyor.

Filmle ilgili pek çok bilginin yanı sıra, fragmanın da ilk kez yayınlanacağı site bu akşam açılıyor. Her gün yeni güncellemelerin yapılacağı, filmden karelerin ve kamera arkası görüntülerin ilk kez yayınlanacağı web sitesi, en az sinema filmi kadar eğlenceli olacak.

Muro-Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filmiyle ilgili tüm bilgileri öğrenmek ve takip etmek için KurtlarVadisi-Muro.Blogspot.com ’u takip edebilirsiniz.

Ergenekon Vadisi'ne dönüşen Kurtlar Vadisi ilk kez TSK'nın koridorlarında. Polat Alemdar askerle mi mücadele edecek

Posted by edacikk | Posted in , , , , | Posted on 07:14

0

Başlık lütfen sizi yanıltmasın. Mevzu bahis olan şey, Polat Alemdar’ın “vatani görevi” değil elbet. Kurtlar Vadisi’nde yaşanan büyük değişim sözkonusu olan. “Vadi”de önce mafya vardı, bitti. Gerçekte de Türkiye’de mafya çöktü! Tüm “babalar” cezaevinde. Derin devlet, terör derken yönünü arayan Kurtlar Vadisi müthiş bir çıkış yolu buldu kendine: Ergenekon davası ve son günlerin en büyük modası olan “askere dokunma” halleri…

Kurtlar Vadisi artık yeni bölümlerinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin “mahremine” giriyor. 5.5 yıldır yayında olan dizi ilk kez askeri karargahın derin koridorlarında. Yeni sezonun ilk bölümünde 4 yıldızlı üniformalı bir general ile tanıştık. İskender Büyük’ün terfilere müdahalesine tanık olduk. “Derin işadamı”nın “Paşa” tarafından nasıl bozulduğunu gördük.

Senaristler gündemi diziye adapte etmeyi, stratejik bir misyonla bunu yapmayı ihmal etmiyorlar. “Hukukun kestiği” parmağı dizide “asker dikiyor.” İskender Büyük devletin içinde öyle bir güç kazanmış ki, cezaevinden bile elini kolunu sallayarak çıkıyor, askerler selama duruyor karşısında. Hatta Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki yeni terfi döneminde kendine yakın isimlerin terfi ettirilmesi için lobi yapıyor.

Diziyi izleyenler devletin derinliklerinde büyük bir güç kazanmış olan İskender Büyük’e karşı Polat Alemdar’ın nasıl mücadele edeceğini merak ediyor. İzlediğimiz bölüm gösterdi ki, Polat Alemdar “karargaha” giriyor. Son günlerde tartışma gündeminden düşmeyen Türk ordusu da artık Polat Alemdar’ın yakın “markajında.”

Bakalım İskender Büyük ile savaşında Polat Alemdar Türk ordusuyla ilgili hangi operasyonlara imza atacak? Paşalara karşı bir temizlik harekatına mı girecek? İskender Büyük’ün Türk ordusu içindeki bağlantılarını ve faaliyetlerini mi deşifre edecek? Örgüt, sermaye çevreleri sözkonusu olunca Türk ordusuyla ilgili hangi askeri ihaleler mercek altına alınacak, ne tür mesajlar verilecek? En önemlisi paşalara suikast meselesi gündeme gelecek mi? İskender Büyük’e direnç gösteren 4 yıldızlı paşa önümüzdeki bölümde onun nasıl hain bir planıyla karşı karşıya kalacak? Derin devletin yaşadığı temizlik harekatından askerler nasıl etkilenecek, Polat Alemdar bunu nasıl yürütecek?

Dizideki tüm bu askerle ilgili detaylar size Türkiye’nin son dönemde yaşadıklarının da bir izdüşümü olduğunu göstermiyor mu? Özellikle de askerle ilgili tartışmalar. Polat Alemdar’ın golf sahasında bir paşayla, “derin mesajlar” yüklü “nutuk çektiğini” görürsek şaşırmayalım. Ama tüm bunlar dizinin artık hangi amaca hizmet ettiği ve Türkiye’de yaşanan kutuplaşma ver “taraf olma” dengelerinde nereye oturduğunun da göstergesi olacak.

Türkiye bir restorasyon sürecinde. Devlet de millet de yeniden yapılanıyor. Asker bundan nasıl etkileniyor, karargahta neler oluyor işte bunlar gerçek hayatta tam anlaşılabilmiş değil. Türk halkı baskına uğrayıp şehitler veren ordunun bir kuvvet komutanının baskına ve şehitlere rağmen golf oynamasını hala anlayabilmiş değil. Aktütün karakoluna baskın yapılacağının günler önceden belgelerle, görüntülerle bilinmesine rağmen neden önlemediğinin sırrı hiç de çözülecek gibi değil.

İşte Kurtlar Vadisi yeni dönemde bu “dikenli tarlaya” giriyor? Askere dokunuyor. Polat Alemdar karargaha giriyor, askere gidiyor! Bakalım Kurtlar Vadisi gerçek soslu hayal dünyasından komplocu zihinlere nasıl mesajlar verecek? Türkiye’nin yaşadığı değişimi Kurtlar Vadisi pratiği ile algılamaya koşullanmış izleyici, memleketi bakalım nasıl kurtaracak? En önemlisi de “Ergenekon Vadisi”ne dönüşen Kurtlar Vadisi hangi “tarafı” tutacak?
TUTKUN AKBAŞ

Polat Alemdarın Sonumu Geliyor...

Posted by edacikk | Posted in , , , , | Posted on 07:11

0

Polat Alemdar'ın sonu mu geliyor?

15 Ocak 2003’te ilk bölümü yayınlandığında Kurtlar Vadisi, “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla hayatımıza girdi. “Vadi”, uzun bir süre mafyayı anlattı. Ali estetik oldu, Polat Alemdar’a dönüştü. Gerçekte dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz, yerini kardeşi Necati Şaşmaz’a bıraktı. Yani Ali artık Polat’tı.

Raci Şaşmaz ise artık görünmeyen kahramandı. Rollerin kaderi ona bağlıydı. Kimin ölüp, kimin yaşayacağına o karar verdi. Ve de en önemlisi Kurtlar Vadisi senaryosunu da, Türkiye’nin gündemine paralel yürütmeyi tercih etti.

Türkiye’de ne konuşuluyorsa, Kurtlar Vadisi senaristleri bundan beslendi. Kurtlar Vadisi “gerçek soslu” bir hayal dünyasının anlatımına dönüştü iyice. 2001 krizinde Başbakanlık’a bir vatandaşın yazar kasa atarak yaptığı protesto eylemi bile Kurtlar Vadisi’nde gerçek görüntülerle yerini aldı. Her ne kadar diziyi yapanlar “bu dizi bir hayal ürünüdür” dese de, izleyici ve “vadi fanatikleri” hiç de hayal gibi bakmadılar bu işe.

Dizi yayınlandığı 5.5 yıldan bu yana hayatımıza yeni bir olguyu soktu. O da “şifre kırıcılık.” Dizideki kahramanların gerçek hayattaki karşılıklarının kim olduğu üzerine eli kalem tutan vatandaş internette, gazeteciler de medyada “decoder” misyonu yüklendi, “komplo çözmek” hiç olmadığı kadar popüler oldu. Artık herkes adeta Jerry Fletcher’dı. Komplo teorisi filminde bir taksi şoförünün dünyayı kurtaran adama dönüştüğü gibi, Türkiye’de de fanatik bir Kurtlar vadisi kitlesi, olan biten her şeyi, Kurtlar Vadisi pratiğiyle yorumlama gibi bir garip alışkanlık sahibi de oldu.

Kurtlar Vadisi senaristleri de yarattıkları bu popüler dalgayı iyi yorumlama ve dizinin ömrünü daha da uzatma konusunda pragmatik yollar denemekten geri durmadılar. Diziyle Türk milleti derin devleti, mafyayı, komployu “kurşun işlemez” Polat Alemdar’la “okumaya”, “çözmeye” alıştı.

Polat Alemdar onlarca adam öldürmesine rağmen mahkemeden elini kolunu sallayarak çıkan süper kahramandı. Hukuk üstüydü, devletin “asıl sahibiydi.” Ergenekon davasına kadar Polat Alemdar “derin devletin” has adamıydı, belki de 1 numaraydı. Hep bu gözle bakıldı. Ama Ergenekon bu noktada işleri karıştırdı. Polat Alemdar Ergenekon yüzünden açığa düştü!

Mafyayı, derin devleti meşrulaştıran, sosyolojik analizlere kuramsal katkıda bulunan, mafyanın kendi arasında çatışmaya neden olan, Türk gizli servisinin istihbarat raporlarına bile geçen Kurtlar Vadisi şimdi hiç de matah bir şey olmadığı aşikar derin devlet propagandasından nasıl sıyrılacak? İşte yeni sezonun ilk bölümü aslında bu kafa karışıklığının da işaretlerini taşıyor. Bilinmeyeni “senaryo” aracılığıyla bilinen kılmak için yapılan hayal ürünü hareketler, gerçek hayatta Türk hukuku ve polisinin karanlık ilişkilerin açığa çıkarılması için çaba harcadığı Ergenekon davasıyla başka bir “hal” aldı. Artık Savcı Zekeriya Öz vardı. “Karanlıklarla mücadele kahramanlığı” misyonu, devletin savcısı olan, derin devletin izini süren Zekeriya Öz’e aitti.

İşte bu noktada Ergenekon davası Kurtlar Vadisi’nin kaderini değiştirecek bir gelişme oldu. Ergenekon’un kilit ismi Veli Küçük vadide İskender Büyük olarak karşımızda. Hele bu sezonun ilk bölümünde bu detayın altı iyice çizildi. Kim olduğu bilinmeyen İskender Büyük meğer devlete bir asker olarak görevler yapmış, üstün hizmet madalyaları almış bir askerdi! Gerçekle hayalin yine harmanlandığı bir tartışma alanına daha çekildik yeni sezonla. Kurtlar Vadisi yapımcıları kimi zaman senaryo işini öyle bir hale getirdi ki, Ergenekon davasını bile önceden gören, bilen bir diziye dönüştü. Ergenekon davasının kahramanı savcı Zekeriya Öz’ün iyi bir Polat Alemdar izleyicisi olduğu bile akıllara gelmedi değil.

Şimdi Polat Alemdar 5.5. yıldır derin devletin karanlık yollarında ölüme beraber gittiği en yakın adamlarını kaybetti. Öldüler. Memati girdiği uyuşturucu tedavisinden hala çıkamadı. Kontrol dışı hareketlerle Polat Alemdar’a zarar vermeye devam ediyor. Abdülhey ise yeni bir kurtarıcı misyon yükleniyor. O da derin devletin yetiştirdiği, Polat’ın en mutemet adamı. Dizide İskender Büyük yıkılmaz bir güç olarak karşımızda. Şifre çözmeye meraklı izleyici onu çoktan Veli Küçük olarak takip etmeye koşullandı bir kere. Ergenekon’un bir numarası hala aranırken, Kurtlar Vadisi çoktan hükmünü verdi. 1 numara İskender Büyük yani Veli Küçük.

Şimdi dizi Polat’ın Büyük’ün elinden nasıl kurtulacağına kilitlenmiş durumda. Yeni sezonun ilk bölümünün final sahnesi Polat Alemdar’ı yine “süper kahraman” olarak göreceğimizin habercisiydi. Lost’vari flashback’lerle süslenen dizide şimdi Kurtlar Vadisi senaristleri asıl şunu düşünmeli: Mafyanın içinde mafyaya karşı, derin devletin içinde derin devlete karşı savaşıp en iyi muteber mafya ya da en düzgün derin devlet mesajları yüklü Polat Alemdar şimdi hangi misyonun adamı olacak? Neye karşı savaşacak? Kime hizmet edecek? “İhtiyarlar” diye ortaya atılmış Kırmızı Kitap’ın yani bu ülkenin “gizli anayasası”nı kozmik kasada saklayanlara kafa tutan Polat Alemdar şimdi “hangi devlet” hesabına iş görecek?

Ratinglerin zirvesinden inmeyen Kurtlar Vadisi’nin aslında en büyük rakibi Ergenekon davası? Polat Alemdar’ın misyonu da Ergenekon’la beraber çatırdamış durumda. Polat Alemdar’a yeni bir misyon aranıyor? Ergenekon Kurtlar Vadisi’nin kaderini belirleyeceğe benziyor. “Vadi” Ergenekon’un kaderini belirler mi bilinmez ama Polat Alemdar’ı neo-Ergenekoncu bir misyonla ekranlarda “süper kahraman” olarak karşımızda görürsek şaşırmayalım. Çünkü o yeniden yapılanma sürecine girdi bile. Ekibe, stratejiye o kadar çok ihtiyacı var ki!

İşte bu yüzden Polat Alemdar ya hukukun “şefkatli” kanatları altına girip, sade bir vatandaş olacak, ya da yeni bir Ergenekon örgütlenmesinin şefliğine soyunacak! Kısacası devletin en derinlerinde sular kabarık, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi. Polat’ı da bu yüzden aslında bekleyen en büyük tehlike, yeni bir Ergenekoncu yapılanmayla hangi “meselenin” adamı olacağı…

Kurtlar Vadisi Pusu 43.Bölüm Özeti

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , , | Posted on 07:09

0

43.BÖLÜMÜN ÖZETİ
İskender’in bir türlü istediği bilgileri vermeyen Polat’ı konuşturmak için hazırladığı sürpriz ne olacak?
Bu sürpriz Polat’ın dilini çözecek mi? Polat Alemdar, İskender’in hücresinden kurtulmak için nasıl bir plan yapacak?
Ustası Polat’a bir türlü ulaşamayan Memati, İskender’den intikam almak için nasıl bir plan yapacak?

Hem örgütün hem de devletin peşinde olduğu Muro’yu nasıl bir macera bekliyor?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, soluk soluğa izleyeceğiniz bir bölümle Perşembe akşamı Kurtlar Vadisi Pusu’da olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 43. bölüm fragmani

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 07:08

0

Kurtlar Vadisi Pusu 43. bölüm fragmani bu hafta erkenden yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Pusu 45 Bölüm Full

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 07:05

0

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


Kurtlar Vadisi Pusuda Mematinin Yıkıldığı An

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 11:10

0

Memati’nin türküsü bu kez Eren, Nevzat ve Pürmüz için çaldı…Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanan son bölümünde, hastanede yatan Memati uğultulardan şüphelenerek aşağıya inmiş, ekip arkadaşlarının hayatını kaybettiğini görmüştü.


Ekranları başında izleyenleri gözyaşlarına boğan bu sahnede Memati, arkadaşlarının üstlerindeki örtüleri açmış, her örtüyü kaldırdığında bir kez daha yıkılmıştı

Memati’nin türküsünün de farklı bir versiyonuyla yer aldığı o sahneyi


Polata Silah Çeken Kız Bin Pişman

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 06:19

0

Kurtlar Vadisi Terör'de Polat Alemdar'a silah çeken üniversiteli kızı canlandıran Özmdemir, sokakta yürüyemiyor.

Kurtlar Vadisi Terör'de Polat Alemdar'a silah çeken üniversiteli kızı canlandıran Eda Özdemir tehdit aldığını söyledi. Genç oyuncu, "Yolda rahat yürüyemiyorum. Polat hayranları ‘Pis terörist’ diye bağrıyor" dedi.

Geçen sezonu nefes kesici bir finalle kapatan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisi yeni yayın döneminde Ergenekon örgütlenmesine göndermeler yaparak başladı. Zaten dizi yeni yayın dönemine başlamadan önce kulislerde, Kurtlar Vadisi Pusu , yeni bölümlerde Ergenekon'dan alıntılar olacağı iddia ediliyordu.

Bu arada, geçen yıl sadece iki bölüm yayınlanan ve tepkiler üzerine yayından kaldırılan 'Kurtlar Vadisi Terör' dizisinin ilk bölümünde Polat Alemdar'a silah çeken 'Seher' isimli üniversiteli teröristi canlandıran Eda Özdemir yolda yürüyememekten şikayetçi.

24 yaşındaki Eda Özdemir, Polat Alemdar hayranları tarafından sürekli tehdit aldığını belirtti. Özdemir bazı kişilerin kendisini tanıyınca önünü kesip, "Sen Polat abimize nasıl silah çekersin pis terörist" dediklerini söyledi. KurtlarVadisiPusu , Genç oyuncu, "Rolümün gerektirdiğini yaptım, gelen tepkiler çok sert ama bu da benim rolümün hakkını verdiğimi gösteriyor" dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu Günü Başkentte Hayat Durdu

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 03:39

0

Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin yeni sezonun ilk bölümünde Başkent'te hayat durdu. Dizinin oynadığı saatlerde yollar boşalırken kahvehaneler ve restorant sahipleri, adeta sinek avladı.

Uzun bir aradan sonra yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisi Başkent Ankara'da hayatı adeta durdurdu.

Dizinin yeni bölümünden önce ekrana gelen 'özet' kısmından itibaren sokaklar boşalmaya başladı. Trafiğin yoğun olduğu caddelerde araçların sayısının azalması dikkatlerden kaçmadı. Kurtlar Vadisi Pusu ,Dizinin yeni sezona merhaba dediği ilk bölümünde Başkent'teki kahvehane ve restoran sahipleri, adeta sinek avladı.
Perşembe geceleri 'Kurtlar Vadisi' saatinde müşteri bulamamaktan yakınan kahvehane sahipleri, daha önceki dönemlerde de aynı durumla karşı karşıya kaldıklarını belirtti. KVPusu Başkent'teki birçok kahvehane dizinin oynadığı saatlerde kapanırken Keçiören'deki bir kahvehane sahibi, her perşembe gecesi müşteri bulamadıklarını belirterek herkesin Kurtlar Vadisi dizisini izlemek için evlerine kapandığını söyledi. Kahvehane sahibi, müşteri toplamak için promosyon yaparak çayları bedava dağıttıklarını ancak bunun da bir işe yaramadığını ifade ederek durumdan yakındı. Kurtuluş'taki bir restorant sahibi ise, perşembe gecesinin gelmesini istemediğini, dizinin oynadığı saatlerde hiç müşteri olmadığını belirtti. Restorant sahibi dizinin olmadığı günlerde ise müşterilerin çok fazla olduğunu ve zaman zaman siparişleri yetiştirimediklerini söyledi

Kurtlar Vadisi Pusuda Derin Konsey

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , , | Posted on 03:29

0

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 42. bölümünde izleyiciler, ilk kez “derin konsey”in iki ismiyle tanıştı.Kurtlar Vadisi Pusu’nun 42. bölümünde, İskender Büyük’ün üssünde toplantı yapan “kumandan” ve “hoca”, ilerleyen bölümlerde dikkatleri üzerlerine çekeceklerinin sinyallerini şimdiden veriyor.


Derin Konsey’in bu iki ismini, deneyimli tiyatrocular Kutay Köktürk ve Kaya Akarsu canlandırıyor.

Kurtlar Vadisi Pusuda Eren Pürmüz ve Nevzat için Başımız Sağolsun

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , , , , , | Posted on 03:23

0

Kurtlar Vadisi izleyicileri, 9 Ekim akşamı yayınlanan 42. bölümde Polat Alemdar’ın ekibinden hayatını kaybeden Eren, Nevzat ve Pürmüz için gözyaşlarını tutamadı.


Ömer Baba’nın mezarları başındaki görüntüleriyle başlayan Kurtlar Vadisi Pusu, daha ilk dakikalarında izleyicilerini gözyaşlarına boğdu.

Ömer Baba’nın, Nevzat, Pürmüz ve Eren’in mezarları başında dua ettiği sahneyi


Kurtlar Vadisi Pusu Sezona Zirvede Başladı

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 03:08

0

Geçtiğimiz sezonu zirvede kapatan Kurtlar Vadisi Pusu, 9 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan 42. bölümüyle sezona zirvede başladı. Perşembe gecesini kapatan Kurtlar Vadisi Pusu, hem totalde hem AB kategorisinde birinci oldu…


Kurtlar Vadisi Pusu, 42. bölümüyle genel izleyicide 16,50 izlenme oranı (rating), 42,90 izlenme payı (share) ile ve Kurtlar Vadisi Pusu , AB kategorisinde 15,60 izlenme oranı (rating), Kvpusu , 38,00 izlenme payı (share) ile birinci oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünün öncesinde yayınlanan özet bölümü ise bölümüyle genel izleyicide 8,40 izlenme oranı (rating), 20,90 izlenme payı (share) ile ikinci olurken AB kategorisinde 7,60 izlenme oranı (rating), 19,80 izlenme payı (share) ile beşinci oldu.


Kurtlar Vadisi Pusu 42.Bölüm Resimleri

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 02:38

0

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bütün yaz merakla beklenen yeni sezonu, 9 Ekim’de nefesleri kesen bir bölümle başladı.Yaz boyunca merak edilen soruların yanıtlarının bulunduğu 42. bölümde izleyenler Nevzat, Pürmüz ve Eren’in ölümleriyle gözyaşlarına boğuldu.

İşte 42. bölümden unutulmaz kareler…
Kurtlar Vadisi Pusu 42.Bölüm Full

Posted by edacikk | Posted in , , , , , | Posted on 01:11

0
Kurtlar Vadisi Pusu Bu Akşam Ekranlarda

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 03:38

0

Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam geri dönüyor. Hem de müthiş bir başlangıçla. Polat Alemdar'ı ele geçiren İskender'in hedefi ne?

Kafalarda pekçok soru bırakan finaliyle geçen sezonu kapatan Kurtlar Vadisi Pusu, bu akşamki bölümüyle ekranlara dönüyor.

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun ve Sönmez Atasoy'un rol aldığı dizinin yeni bölümünde cevap bulacak kimi sorular şöyle;

İskender'in pususuna düşen ve büyük bir yangının ortasında kalan Polat, ekibi ve ailesinden kimler nasıl kurtulacak? Polat Alemdar'ı nihayet ele geçiren İskender Büyük'ün hedefi ne? Bu pusudan sonra dağılan ekibin ardından tek başına kalan Memati, ne yapacak? Kurtlar Vadisi Pusu , Etrafları polis tarafından çevrilen Muro, Çeto ve Yıldırım'ın akibeti ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu fanatiklerini bu akşamı saat 20.00’de müthiş bir başlangıç bekliyor.

Memati tek başına kaldı

Posted by edacikk | Posted in , , , , | Posted on 13:46

0

İskender’in pususuna düşen ve büyük bir yangının ortasında kalan Polat, ekibi ve ailesinden kimler nasıl kurtulacak?
Bu pusu kimlerin sonu olacak?
Polat Alemdar’ı nihayet ele geçiren İskender Büyük’ün hedefi ne?
Bu pusudan sonra dağılan ekibin ardından tek başına kalan Memati, ne yapacak?
Etrafları polis tarafından çevrilen Muro, Çeto ve Yıldırım’ın akıbeti ne olacak?
Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası, nefesleri kesecek yeni sezonun ilk bölümüyle Kurtlar Vadisi Pusu’da olacak…

Halo Dayı Şaşırmış

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , , , | Posted on 13:06

0

Kurtlar Vadisi'nin Halo Dayı'sı ABD'de gördüğü ilgiye çok şaşırmış...


CNNTURK'te Cüneyt Özdemir'in programına kendisi gibi oyuncu olan kızı Fadik Sevin Atasoy ile birlikte konuk olan Sönmez Atasoy, Kurtlar Vadisi'nin yurtdışındaki etkilerini anlattı. Amerika'da kendisini gören Türkler'in yanı sıra Amerikalıların da fotoğraf çektirmek istediklerini anlatan Atasoy, bu duruma çok şaşırdığını söyledi. Cüneyt Özdemir'in "Siz şimdi Türkiye'nin en ünlü dizisinin en ünlü kahramanlarından bir tanesisiniz. Sokakta yürüyebiliyor musunuz?" sorusuna Atasoy, şu yanıtı verdi:

AMERİKALILAR RESİM ÇEKTİ

"Çok seviliyor. Garip bir duygu. Daha önce de 70'li yıllarda popüler olduğum işler olmuştu ama bu çok ayrı birşey. Ayrıca, sırf Türkiye'de değil, New York'ta, Manhattan'ın ortasında milletin gelip boynuna sarılması ve bunların içinde de Amerikalı'ların olması çok enterasan. Kurtlar Vadisi Pusu , kvpusu , Fadik ile bir gece sokaktaydık ve Amerikalılar gelip resim çektirdiler." ŞİLİ'DE DE İZLİYORLAR
Cüneyt Özdemir de Şili 'de yaşadığı Kurtlar Vadisi ile ilgili ilginç bir olayı şöyle aktardı: "Şili'de Türkler pazartesi günü saat 3'te toplanıyor ve bilgisayarın başına geçiyorlar. 'Ne yapıyorsunuz?' dedim. İlk reklam arasına girmesini bekliyorlarmış Kurtlar Vadisi'nin. Youtube'a düşüyormuş ve hep beraber ordan izlemeye başlıyorlarmış. Bu onlar için sosyal bir olay haline dönüşmüş."

Kurtlar Vadisi Pusu 46.Bölüm Full

Posted by edacikk | Posted in , , , , , , | Posted on 13:06

0